بنر سایت
 
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
پربیننده ترین
1396/4/20 سه‌شنبه
بازدید شهردار منطقه دوازده تهران از موزه عبرت ایران
مهندس عابد ملکی شهردار منطقه دوازده تهران به همراه معاونین خویش امروز 20 تیر 1396 از موزه عبرت ابران بازدید کردند. در این دیدار  که مدیریت موزه عبرت ایران و برخی از همکاران موزه، شهردار منطقه دوازده و معاونین ایشان را  همراهی می کردند، بخش های مختلف موزه و سالن های دالان تاریخ ( موزه شماره دو ) مورد بازدید قرار گرفت. در پایان این دیدار آقای ملکی و هیئت همراه با آقای حسن پور، مدیر موزه عبرت ایران در خصوص توسعه و گسترش پروژه های عمرانی و فرهنگی بافت تاریخی میدان مشق و همکاری های متقابل به تفصیل به مذاکره و گفتگو پرداختند و شهردار منطقه در دفتر یادبود موزه نوشت:


توفیق شد تا از زحمات مسئولین موزه عبرت را بازدید نمایم. نشان دادن فداکاری ها و جانفشانی‌های بسیار زیادی که برای انقلاب اسلامی ایران شده است برای این جانب و تمامی فرزندان انقلاب آموزنده و مفید است. امید است با حضور همه علاقه‌مندان به این انقلاب روز به روز شاهد اعتلای کشور عزیزمان باشیم.
وجود این موزه در کنار بسیاری از امکان‌ گردشگری قلب طهران مجموعه بسیار خوبی برای حضور تمامی هم‌وطنان و نیز گردشگران خارجی را فراهم کرده و از این باب هم از این بابت سپاسگزارم.
عابد ملکی
شهردار منطقه 12
عكس هاي مرتبط :
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
     
 
امتیاز دهی
 
 

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت