بنر سایت
 
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
تازه های خبر
1396/9/2 پنجشنبه
مشروح سخنان آقای حسن پور مدیر موزه عبرت ایران در مراسم تقدیر و تشکر از مدیران، معاونین و معلمین مدارس شهر تهران
در این مراسم که روز پنج شنبه دوم آذر ماه 1369 در محل موزه عبرت ایران برگزار گردید. پس از قرائت کلام الله مجید ابتدا آقای حسن پور مدیر موزه عبرت ایران ضمن سلام و درود بر حضرت بقیت الله ارواحنا له الفدا، یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای هشت سال دفاع مقدس و زندانیانی که در زندان کمیته مشترک به شهادت رسیدند و همچنین یاد و خاطره شهدای حرم را گرامی داشته و بر روح پر فتوح حضرت امام خمینی(قدس سره) سلام و درود فرستاد.
وی اظهار داشت: برگزاری این جلسه به جهت تقدیر و تشکر از زحمات مربیان، معلمین و مدیرانی است که هوشمندانه موزه عبرت ایران را برای بازدید دانش آموزان انتخاب کردند.
مدیر موزه عبرت ایران همچنین بیان داشت: دشمن با توطئه حساب شده، به ایجاد شبهه در ذهن دانش آموزان دامن زده و از جمله اشاره می کنند که رضا خان پهلوی به این کشور خدمت کرده و مثلا راه آهن تاسیس و پل وِرِسک ساخته است. اما به عمق این مسئله و سیاست آنها اشاره نمی کنند که اهداف آنها از ایجاد راه آهن چه چیزی بوده و این اقدام در راستای کدام هدف دشمن بوده است؟
آقای حسن پور یادآور شد که همین فعالیت معلمین و مسئولین مدارس یعنی بازدید از موزه عبرت ایران، توطئه دشمن را خنثی کرده است. دانش آموزانی که برای بازدید به این موزه می آیند وقتی برمی گردند کاملا این تاثیرات محسوس است و دل نوشته هائی که برخی مدارس برای موزه ارسال کرده اند این مسئله را به خوبی نشان می دهد.
مدیر موزه عبرت ایران در پایان سخنان خویش از مدیر کل محترم آموزش و پرورش شهر تهران جناب آقای دکتر باقری و آقای محدث مدیر حراست آموزش و پرورش شهر تهران به جهت همکاری صمیمانه با موزه عبرت ایران تشکر و سپاسگزاری کرد.
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ