بنر سایت
 
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
تازه های خبر
1396/9/2 پنجشنبه
مشروح سخنان سرکار خانم خال از کارشناسان ارشد آموزش و پرورش در مراسم تقدیر و تشکر از مدیران، معاونین و معلمین مدارس شهر تهران
کسی که از گذشته خویش با خبر است، آینده خود را بهتر خواهد ساخت. به خاطر آگاهی از دلاوران مملکت خویش بر هویت خویش می بالند و کمتر دچار خوباختگی فرهنگی خواهند شد. بی شک قدر امنیت مملکت خود را خواهند دانست و خوشبختی خود را در ممالک دیگر جستجو نخواهند کرد.
اگر کشور ما دارای دلاورانی چون حججی هاست ماحصل زحمات شماست. اگر شرکتها و کارخانه های تولید انواع و اقسام برندها به خود می بالند، شما مولّد برندی چون شهید احمدی روشن هستید. اگر فلان مربی فوتبال بازیکنی را تربیت می کند که نود دقیقه در زمین فوتبال می دود، شما قهرمانانی تربیت می کنید که تا آخر دنیا دونده هستند. اگر بر خود می بالیم که امثال سردار سلیمانی را داریم که با قدرت تمام آن شجره خبیثه داعش را از روی زمین برداشت، این سرداران هم ماحصل زحمات بزرگانی چون شما هستند. شما باعث و بانی تمام شاهکارهای تاریخی، علمی، سیاسی، ورزشی و غیره هستید.
این فعال فرهنگی و آموزشی در ادامه چنین گفت:
اینجا موزه عبرت ایران، کارگاه کلاس های تاریخ دبیران شماست، وقتی از شکنجه هائی که بر سر اسطوره های این مرز و بوم پرده بر می دارند. اینجا کارگاه کلاس های آمادگی دفاعی دبیران شماست، وقتی می بینند جوانان دیروز تا آخرین قطره خون از کیان این کشور دفاع کردند. اینجا کارگاه کلاس های دینی دبیران عزیز شماست. یعنی فقط اینجا می توان با فرهنگ شهادت آشنا شد. مدرن ترین تدریس، تدریسی است که در کارگاه خودش برگزار شود. بگذارید این امانت های مردم که چیزی از انقلاب را ندیده و لمس نکرده اند، به جای آن برنامه های کذائی ماهواره که فکر آنها را شستشو می دهند، بدانند که آن خاندان پهلوی ملعون چه بر سر این ملت آورده اند! اگر آنها ندانند و با خبر نشوند، ما مسئول هستیم. اگر بدانند و با اعتقادی راسخ به آبادانی مملکت خود بپردازند، مطمئن باشید شریک تمام رشادت های آنها خواهید بود.
وی در پایان سخنان خویش به قرائت یک نمونه از دل نوشته های دانش آموزان پرداخت:
من از معلم تاریخم ممنونم . همه در س های تاریخ یک طرف، درس تاریخ انقلاب اسلامی ایران در موزه در یک طرف.
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ