بنر سایت
 
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
تازه های خبر
1398/10/26 پنجشنبه
افتتاح نمایش محیطی-کاربردی کمیته مشترک
روز گذشته (۲۵دی ماه ۱۳۹۸) نمایش کمیته مشترک به کارگردانی آقای میلاد جباری مولانا با حضور جمعی از اصحاب فرهنگ,ادب وهنر وهمچنین تنی از زندانیان سیاسی مسلمان پیش از انقلاب اسلامی در محل موزه عبرت ایران به طور رسمی افتتاح گردید.
در ابتدای این مراسم آقای دکتر محمود بازرگانی,استاد دانشگاه و از زندانیان سیاسی قبل از انقلاب دقایقی به ترسیم چگونگی و چرایی تاسیس نهاد کمیته مشترک ضدخرابکاری ساواک توسط رژیم منحوس پهلوی و رویدادهای مرتبط با آن پرداخته و به اهمیت انتقال مفاهیم تاریخ معاصر و میراث پیشینیان با زبان هنر به نسل جوان تاکید کردند.
پس از ایشان, کارگردان این اثر نمایشی توضیحاتی پیرامون ابعاد مختلف فنی و هنری کار و سختی های ساخت و اجرای این اثر در موزه عبرت ایران دادند. 
جباری مولانا اظهار داشت:اجرای نمایش کاربردی در محیط موزه دارای مختصات و ویژگی های خاص و پیچیده ای است که در ایران شیوه ای نو و بدیع در میان روش های اجرای آثار نمایشی به حساب می آید.
در پایان این مراسم از پوستر نمایش «کمیته مشترک» توسط حضار رونمایی انجام پذیرفت و حاظران بخش هایی از اجرای نمایش کمیته مشترک را تماشا کردند.
شایان ذکر است نمایش «کمیته مشترک» همه روزه تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۹:۳۰ در محل موزه عبرت ایران به نمایش در خواهد آمد و علاقه مندان می توانند بلیط خود را به صورات آنلاین از طریق مراجعه به وب سایت www.tiwall.com  یا بصورت حضوری در محل موزه عبرت ایران تهیه نمایند.
عكس هاي مرتبط :
 
امتیاز دهی
 
 

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
نظر
نسخه قابل چاپ